piątek, 30 czerwca 2017

Wspaniałe widoki, bliskość z naturą i niezapomniana przygoda, czyli wypad do Łagowa

Witajcie kochani!

Bardzo przepraszamy za dość długą przerwę, ale musicie pamiętać o tym, że jak nie pojawiają się nowe posty, wpisy i nowości, to nie znaczy, że nie pracujemy i się ociągamy. Dzisiaj przedstawimy wam, jak minął nam pierwszy tydzień tak długo wyczekiwanych przez wszystkich tegorocznych wakacji. Otóż najpierw odwiedziliśmy Świebodzin - miasto, w którym znajduje się największy na świecie pomnik Jezusa ( jest wyższy nawet od tego w Rio de Janeiro! ). Oczywiście nie mogło się obejść bez pamiątkowych zdjęć.


Następnie zajrzeliśmy po drodze do Zoo Safari w Mostkach - uwaga - wstęp jest bezpłatny, ale naprawdę warto zobaczyć i zatrzymać się choć na chwilę. Gorąco polecamy :)Było też miejsce do odpoczynku i podziwiania różnorodnych gatunków zwierząt w ciszy i spokoju.Po wizycie w ogrodzie zoologicznym udaliśmy się już do głównego celu naszej podróży, czyli do małej, malowniczej miejscowości Łagów w województwie lubuskim. Mieszkaliśmy na kempingu nad dzikimi jeziorami i przy gęstym sosnowym borze. Mieliśmy okazję uchwycić również w obiektywie aparatu przepiękne panoramy i krajobrazy, które musicie po prostu zobaczyć.
Zatem jak widzicie miło, przyjemnie i aktywnie spędziliśmy początek wakacji. Na szczęście dopisywała i pogoda, i samopoczucie. Na pewno jeszcze kiedyś wrócimy w tamte miejsca i będziemy z wielką chęcią wspominać i wspominać...

Zespół Bloga

3 komentarze: