poniedziałek, 2 stycznia 2017

Podsumowanie 2016 roku

Witamy was serdecznie kochani po raz pierwszy na blogu w 2017 roku !!!

Rok 2016 był dla nas pełen wrażeń, emocji, podróży, przygód i doświadczeń. Obfitował w wiele wspaniałych wydarzeń, imprez i festiwali. Odbyliśmy mnóstwo wypraw nad morze, w góry, do lasu, nad jezioro, poznaliśmy nowych przyjaciół i znajomych, spotykaliśmy się bardzo często z naszymi psimi i końskimi przyjaciółmi i za nami ogrom chwil nie do opisania. Na naszym blogu również sporo się działo. Pomimo około ponad dwumiesięcznej przerwy sierpień - listopad wasza aktywność nie zmalała z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy. Czas za pomocą statystyk przedstawić wam rok 2016 na blogu :

Najpopularniejsze posty :
1. Dużo biegania, wspólne zabawy i wiele śmiechu, czyli długi weekend majowy z psami
484 wyświetlenia
2. Konne wyprawy do lasu, bieganie z wierzchowcami, wspaniała atmosfera i wiele wspomnień, czyli Obóz Jeździecki w Runowie
400 wyświetleń
3. Przejażdżki w jesiennym plenerze, biesiada myśliwska z ogniskiem, emocje na crossie... Hubertus w Runowie 2016
344 wyświetlenia

LICZNIK +1 Google+ został użyty w minionym roku 161 razy
Komentarze - 119

19 928 - łączna liczba wyświetleń
16 573 - liczba wyświetleń w 2016 r.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za miniony rok - za to, że byliście aktywni, wspieraliście nas, dawaliście nam świetne wskazówki, pomysły, proponowaliście wiele ciekawych rozwiązań. Jesteście najlepsi i mamy nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie was przybywać coraz więcej. Do zobaczenia załogo Zwierzęta w naszym życiu !!! Widzimy się już wkrótce :)

1 komentarz:

  1. Od niedawna czytam waszego bloga. Odnalazłem was dzięki TOPliście. Gratuluję osiągnieć w poprzednim roku i życzę wszystkiego dobrego :)

    OdpowiedzUsuń