wtorek, 6 listopada 2018

Dokonaliście wyboru!

Hej wszystkim!

W dzisiejszym poście przedstawię wam serie i opowiadania, które dzięki waszym opiniom i komentarzom będą kontynuowane.

SERIE:
1. Zagadki, tajemnice i ciekawostki - historia ras koni
2. Piękny psi świat
3. Jeździectwo w pigułce (?)
4. Klub Miłośników Koni

OPOWIADANIA:
1. Impuls - Od diabelskiego instynktu do światowego czempiona
2. Rok z końmi (?)

Pozycje, przy których znajduje się znak zapytania, oczywiście tak jak pozostałe punkty uzyskały wasze największe poparcie, jednak to, czy będą one kontynuowane zależy od Leny, gdyż są one jej autorstwa. Jeśli chodzi o mnie, to zapowiadam, że moje serie i opowiadania będą kontynuowane.

Zadecydowaliście także o kierunkach rozwoju bloga w internetowym otoczeniu, działaniach promocyjnych i rodzajach reklamy naszej strony, które są przedstawione poniżej:

1. Umocnienie pozycji bloga na TOPliście
2. Powstanie fanpage'u bloga na Facebooku i Google+
3. Stworzenie filmu promocyjnego

Mam również przyjemność ogłosić, że Lena zadeklarowała, że będzie się starała w miarę możliwości wspierać mnie w tworzeniu bloga i rozwoju strony w różnych kierunkach. Podsumowując NIEOFICJALNIE powraca do bloga, jednak myślę, że ona sama dokładniej się wypowie na ten temat.

Kilka dni temu wspólnie z Leną rozpoczęliśmy pracę nad zmianami wizualnymi bloga, a efekty naszej pracy będziecie mogli podziwiać już wkrótce. Pewnie zdążyliście również zauważyć, że zniknęły stare podstrony, otóż są one w trakcie aktualizacji i ogólnych reform estetycznych.

Staramy się również w ostatnich dniach o zawiązanie współpracy partnerskiej z innymi blogami o podobnej tematyce, jednak o szczegółach dowiecie się w następnych wpisach. Na chwilę obecną mogę zdradzić, że jesteśmy na etapie poszukiwań i wstępnych negocjacji.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia!

Wojtek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza