niedziela, 6 listopada 2016

Klub Miłośników Koni #1

Hello !!!

Na początku informujemy, że jest to pierwszy post z nowej serii " Klub Miłośników Koni ". W każdym wpisie znajdziecie wiele porad, ciekawostek, różnych zdjęć, praktycznych wskazówek, w niektórych krótkie rymowanki lub opowiadania i wiadomości na temat miejsc, które każdy koniarz chciałby odwiedzić. Jeśli chcecie został członkiem klubu skontaktujcie się z nami na gmailu.

Najbardziej niesamowite stajnie świata :
Merricks Stables AUSTRALIA
Niesamowita stajnia z końskim spa. Cały obiekt wpisany jest w okrąg. Wśród luksusowych stajni, przestronnych boksów można urządzić wspaniałe ognisko albo zjeść śniadanie w jednym z luksusowych apartamentów. Bajka :D

The Bourne Hill House & Stables WIELKA BRYTANIA
Niezwykła stajnia Fiony i Andersa Bigwood, zawodników ujeżdżenia. Cała stajnia wykończona jest misternie w cegle klinkierowej. Niesamowita mnogość świetlików i szklany dach powoduje, że wnętrze jest maksymalnie oświetlone. Chciałoby się tam zamieszkać z koniem !

Grand Prix Farms Acre Wellington USA
Niesamowita farma położona w słonecznej Florydzie. Posiadłość położona jest w jeździeckiej wiosce znanej z tego typu niesamowitych nieruchomości. Sama posiadłość składa się z luksusowego domu, stajni na kilkanaście koni oraz całego zaplecza do trenowania.

Riverlands Equestrian Facility KANADA
Czy można wyobrazić sobie coś piękniejszego ? Cudowna i nowoczesna stajnia, z wielką halą,  placem zewnętrznym tuż u podnóża gór. Wow !

Manor House Stables WIELKA BRYTANIA
Niezwykła stajnia wyścigowa. Wielki tor do galopu, niezliczone karuzele i bieżnie dla koni. Wisienką na torcie jest specjalny basen, przygotowany specjalnie dla tych zwierząt. W asyście doświadczonych opiekunów konie zażywają tam dobroczynnych kąpieli. To jest dopiero spa !

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy i wciągający post. Seria zapowiada się nieźle :D

    OdpowiedzUsuń