środa, 12 kwietnia 2017

Pokaz umiejętności, zacięta rywalizacja, wspaniałe konie oraz świetna atmosfera, czyli Zawody w Runowie

Drugi dzień kwietnia tego roku na pewno zapamiętam na długo. Dlatego, że miałem okazję uczestniczyć w Zawodach w Skokach przez Przeszkody w naszym ulubionym miejscu - Stadninie Koni w Runowie. Ostatnie godziny na trening poświęciłem w sobotnie popołudnie dzień przed wyczekiwaną imprezą. Zależało mi na jak najlepszym przygotowaniu. Szczerze mówiąc nie byłem jakoś bardzo zestresowany czy zdenerwowany całym punktem kulminacyjnym tego wydarzenia, jakim był sam występ na parkurze. Jednak najlepszą rzeczą było spotkać się z przyjaciółmi i wspólnie spędzać czas.
Dziękuje bardzo najlepszym fotografom na świecie, którzy spisali się wspaniale - jest to Aleksandra Krupień i Ania Władecka.
Sorki za moją minę, trochę głupio wyszło xD

Zaprezentowałem się w dwóch przejazdach w klasie mini LL i jeśli mogę się pochwalić - zaliczyłem obydwa na zero punktów karnych. Chciałbym podziękować również kolegom, koleżankom i wszystkim przybyłym za głośny doping. Organizatorzy zawodów oraz pani speakerka też nie zawiedli; wspierali, kibicowali i nagradzali każdego uczestnika z uśmiechem i radością.

Mimo wszystko nie mogło zabraknąć pamiątkowej foty z zawodowymi jeźdźcami :p Z takim teamem mógłbym się tak bawić w każdy weekend. Było naprawdę super i z niecierpliwością czekam na następne spotkanie. 
Rywalizacja była naprawdę niezwykle zacięta i pasjonująca do ostatniej chwili, ponieważ każdy zawodnik dał z siebie wszystko i chciał pokazać, co potrafi. To wszyscy zebrani na tej wesołej i doskonałej imprezie tworzyli niepowtarzalną i wspaniałą atmosferę. Mam nadzieję, że wkrótce będę miał przyjemność i zaszczyt reprezentować stajnię na równie fajnych zawodach.

Wojtek

3 komentarze:

 1. Fajnie, że wróciliście do pisania. Gratuluję Wojtek! Super zdjęcia i krótki, ciekawy opis. Życzę dalszych sukcesów w jeździectwie :)
  P.S. Jakby co nie mylcie mojego starego konta z nowym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Całość świetnie się prezentuje. Super zdjęcia i oczywiście gratuluję udanych przejazdów :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem nauki jazdy konnej. Wygląda na to, że jest to świetna zabawa :) Gratulacje i za występ i za zdjęcia. Super!

  OdpowiedzUsuń