sobota, 3 grudnia 2016

Nie bądźmy obojętni wobec losu panter śnieżnych !!!

Majestatyczne, instynktowne, niesamowite, żyjące wśród miejsc dzikiej natury, gdzie człowiek jeszcze nie zdołał się " urządzić ", wolne, wędrujące wiele kilometrów każdego dnia, urokliwe, dzikie i pokazujące swoją wytrzymałość - mowa jest o panterach śnieżnych. Niestety informacje na temat tych niezwykłych stworzeń przynajmniej na razie nie są optymistyczne. Ich populacja z miesiąca na miesiąc maleje. Nie możemy pozwolić na to, żeby te rzadkie i piękne zwierzę wymarło i odeszło w niepamięć. Podejmijmy trud i udowodnijmy światu, że nie patrzymy na los panter śnieżnych z przymrużeniem oka !!!
Niech wszyscy ujrzą z naszej strony działania, starania, walkę, ale przede wszystkim serducho :) Jeśli nic się nie zmieni to niestety zostanie tylko smutne i przykre wspomnienie. My jako ludzie pomagamy, ale niestety to głównie przez człowieka te wspaniałe istoty cierpią - na czele stoją kłusownicy, myśliwy, którzy zastawiają pułapki i chodzą na nielegalne polowania. Szczegóły na stronie : pantera.wwf.pl Nie poddawajmy się ! Damy radę to wszystko uratować !

2 komentarze:

  1. Popieram jak najbardziej to, że staracie się przypomnieć nam wszystkim o pięknych, dzikich, niezwykłych i zagrożonych gatunkach zwierząt. Trzeba się wziąć do roboty i pomóc!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspólnie na pewno uratujemy i pantery, i wilki!

    OdpowiedzUsuń